Hodnocení kurzů

Právnická angličtina – průběžné hodnocení

Kurz perfektní. Lektorka komunikativní a trpělivá.

Klára, studentka Právnické fakulty UK

Učebnice je dobrá, zajímavá, mluvení mi vyhovuje, výuka proběhne ani nevím jak, práce s textem mi vyhovuje. Lektorka je připravena na každou hodinu vč. materiálů, kurz zatím plní mé očekávání a baví mě na něj chodit.

Petra, Paralegal

Hledala jsem kurz, kde bude vyučujícím český lektor, a který zároveň bude právníkem, aby mohl vysvětlit pojmy správně i právnickým jazykem. Toto očekávání se mi naplnilo. Lekce jsou vždy pečlivě připravené a utíkají až moc rychle. Oceňuji také menší počet žáků na lekcích, kdy musí být člověk neustále ve střehu. Po pěti lekcích mám pocit, že mi již Legal English není cizí.

Eva, advokátní koncipientka

Paní učitelka je velice hodná a příjemná. Hodiny utíkají velice rychle a jsou zábavné od začátku do konce. Domácí příprava je únosná, rozhodně se dá zvládnout. KURZ DOPORUČUJI!

Petr, student Právnické fakulty UK

 • Líbí se mi interaktivní pojetí výuky. Lépe se na tom procvičuje, co jsme se naučili.
 • Vyhovuje mi prostředí kurzu, v malé společnosti se člověk může více projevit.
 • Paní učitelka je vtipná a usměvavá, to mi vyhovuje.
 • Kurz se mi celkově líbí.
 • Denisa, studentka Právnické fakulty UK

  Právnická angličtina – závěrečné hodnocení

  Napsat hodnocení na kurz právnické anličtiny I. je pro mě poněkud obtížné, nenapadá mě totiž nic jiného než jedno slovo a to je SUPER. Jsem naročná, co se týká kvality jazykových kurzů, protože se rychle začnu nudit a jak jednou nedorazím, tak už většinou kurz nedochodím. Tento kurz jsem dochodila celý, protože systém jeho výuky je vymyšlený tak, aby se studenti nenudili. Jede se sice podle učebnice, ale zábavnou formou. Výuka obsahuje hodně konverzace v podobě scének nebo her, poslech, čtení, ale i psaní ve formě domácích úkolů. Popravdě vždy mě překvapí, že už je hodina u konce. Kurz bych rozhodně doporučila všem, kteří se chtějí naučit právnickou angličtinu případně se v ní zlepšit.

  Petra, Paralegal

  S 1. částí Právnické angličtiny jsem byla spokojena. Jako pozitivní hodnotím dotaz, jaké odvětví práva bychom si přáli zařadit do kurzu mimo látku učebnice, přičemž jsme se shodli na pracovním právu. I když výuka probíhá ve skupince (u nás 3 studenti), tak vnímám jistý individuální přístup. Dále pozitivně hodnotím atmosféru na hodinách, kde nepanuje strach se na něco zeptat, nebo požádat o vysvětlení. Lektorka je vždy připravena na hodinu tak, že je každá minuta využitá.

  Eva, advokátní koncipientka

  Líbila se mi interaktivnost kurzu. Formou her bylo daleko jednodušší si zapamatovat slovíčka. Rozhodně jsem se toho naučila více než v angličtině na fakultě.

  Denisa, studentka Právnické fakulty UK

  S kurzem jsem byl velice spokojen. Velice příjemný přístup paní učitelky, domácí příprava mě nijak nepřetěžovala, ale kdybychom chtěli, určitě by byla větší. Já oceňuji, že byla přiměřená. Kurz bych doporučil všem, kteří uvažují o kurzech právnické angličtiny.

  Petr, student Právnické fakulty UK

  Právnická angličtina II. – závěrečné hodnocení

  Určitě jazykový kurz i školu doporučuji. Výborné prostředí, spousta odlišných materiálů více než nahrazují výuku anglického jazyka na právnické fakultě. Kurz je veden velmi dobře, střídají se aktivity – od těch klasických, jako je poslech a diskuze, až po různé druhy her a prezentací. Velmi také oceňuji příjemnou atmosféru jazykové školy.

  Tomáš, student Právnické fakulty UK

  Výuka probíhala velice profesionálním způsobem. Hodiny byly zaměřeny na praktické, odborné situace a řešení odborných pr. případů. Lektorka našeho kurzu, Iva, vystudovala pr. fakultu a nyní působí jako advokátní koncipient, takže je tím nejlepším lektorem pr. angličtiny. Pr. angličtina je vyučována zábavným způsobem, zaměření na komunikaci, poslech, porozumění, čtení…

  Míša, advokátní koncipientka

  Kurz navazoval na první část Legal English. Byl veden ve stejném duchu, a to tak, že látka, nová slovíčka byla vysvětlena a člověk se tak v dalších cvičeních neztrácel. Vyučující byla vždy dobře připravena, byla využita každá chvíle v hodině. Domácími úkoly se pak člověk přinutí k látce vrátit. Kurz hodnotím velice pozitivně.

  Eva, advokátní koncipientka

  Právnická angličtina 2 byla pokračováním předchozího kurzu a opět mohu jen doporučit. Lekce byly zábavné, připravené a rychle utekly. Lektorka je moc milá a na každou hodinu dobře připravená. Naučila jsem se opět spoustu nových termínů i gramatiky.

  Petra, Paralegal

  Příprava na ILEC – průběžné hodnocení

  Nemám žádné výhrady, naopak jsem celkem příjemně překvapen – kurz předčil má očekávání.

  Vlastimil, advokátní koncipient

  Vše OK, slovíčka se dobře pamatují; způsob výuky i délka lekcí OK. Učebnice se mi líbí, na základě zkušeností s New Introduction to Legal English jsem si mylně myslel, že všechny učebnice právnické angličtiny musí být nudné a nesrozumitelné.

  Filip, student Právnické fakulty UK

  Nemám připomínek – velice dobrá práce

 • Obsah 1
 • Lektor 1
 • Organizace 1
 • Jsem velmi spokojena.

  Kateřina, advokátní koncipientka

  Příprava na ILEC – závěrečné hodnocení

  Ještě jednou moc děkuji za super přípravu!!!!

  Veronika, studentka Právnické fakulty ZČU

  Osobní a přátelský přístup. Nad rámec učebnice se probírá množství dalších doplňkových materiálů. Velmi jsem si rozšířil své znalosti a kurz bych rozhodně doporučil!

  Jirka, student Právnické fakulty UK

  Navštěvovala jsem kurz právnické angličtiny ILEC. Byl to velmi intenzivní kurz, s vynikajícími vyučujícími. Oceňuji perfektní vedení kurzu a lidský přístup. Rozhodně budu dále doporučovat.

  Sandra, studentka Právnické fakulty ZČU

  Právnická angličtina - KONVERZACE

  Zatím jsem s kurzem spokojená. Vyhovuje mi aktivní přístup učitele, jeho ochota nám vysvětlovat pojmy a právní problematiku.

  Erika, studentka práv

  Letní právnická angličtina – závěrečné hodnocení

  Kurz splnil moje očekávání. Obsah byl relevantní, výuka zajímavá, materiály přínosné, lektoři milí a dobře se jim rozumělo.

  Julie, studentka Právnické fakulty UK

  Kurz splnil mé očekávání, resp. předčil je. Měl spád, čas rychle utekl. Oceňuju mix českého lektora a rodilého mluvčího. Kurz byl veden zábavnou formou, která pobaví, ale i naučí. Také oceňuji materiály ke kurzu.

  Tereza, studentka Právnické fakulty UK

  Byla jsem velmi spokojená, až nadšená! Naučila jsem se mnoho nového - zejména slovní zásobu. Skvělá kombinace první a druhé hodiny.

  Alena, daňová poradkyně

  Kurz velice intenzivní se zaměřením na oblasti českého práva. Kladně hodnotím zejm. komunikaci v cizím jazyce, naučení se a zapamatování slovní zásoby, spojeních používaných v praxi. Kurz byl zejména díky lektorkám báječný.

  Míša, advokátní koncipientka

  Kurz s práv. angličtinou jsem absolvovala poprvé. Nemohu porovnat s jinými kurzy. Nicméně nemám výhrady ani potřebu pro pokračování vyhledávat jiné jazykovky, tudíž jsem se rozhodla, že obsah výuky i forma výuky mi vyhovuje. Jako výrazné pozitivum vidím to, že vyučující je sama z právnického prostředí, tudíž může popsat situaci také z praktického života (z práv. praxe). Další pozitivum je střídání učitelů. Rodilý mluvčí=jiný akcent, jiné zkušenosti. Líbila se mi také zábavná forma výuky, která vedla studenty k aktivnějšímu zapojení.

  Natálie, vojenský právník

  Legal English GRAMMAR I.

  Kladně hodnotím, že jsme nebyly přehlceny informacemi, ale probrali jsme menší počet věcí, zato pořádně. Tento seminář měl pro mě větší přínos, než jsem očekávala. Také jsem očekávala více účastníků, ale pokud jde o jazykové kurzy, čím méně tím lépe.

  Dita, advokátka

  Tento seminář byl zajímavý obsahově. Ráda bych se zúčastnila pokračování (i když má úroveň je výrazně nižší než u ostatních studentů). Obě vyučující měly dobrý přístup i formu výuky. Nemám co vytknout.

  Naty, vojenský právník

  Ku kurzu Legal English:grammar dňa 23:11 (8 hodín) možem povedať len toľko, že som bola úplne spokojná. Kurz mi dal mnoho nových poznatkov, trénovali sme nové poznatky na roznych cviceniach. Lektori boli milí, príjemný, bavili ma hravé cvičenia. Určite budem mať záujem aj o ďalšiu výuku. Naozaj ďakujem.

  Romana, studentka Právnické fakulty UK

  Seminář byl výborně připravený, včetně materiálů a občerstvení :) Děkuji, že jsem se mohla naučit něco nového takovýmto srozumitelným způsobem, myslím, že je velice obtížné vysvětlovat takto obtížnou gramatiku, aby to bylo opravdu pochopitelné...

  Eliška, studentka Právnické fakulty UK